31 Mart yerel seçimlerinde Ak Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı olan Avukat Salih Aydın, Patnos Belediye Başkanı Abdulhalik Taşkın'ı makamında ziyaret etti. Avukat Salih Aydın Başkan Taşkın'ın sıcak karşılamasından ve dostane yaklaşımından dolayı kendisine teşekkür etti. Patnos Belediye Başkanı Abdulhalik Taşkın ise "Değerli dostum Sayın Av. Mehmet Salih Aydın bizleri ziyaretleriyle memnun etti. Nazik ziyaretleri ve hoş sohbetleri için kendilerine teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim" dedi. ÇETİN YİGİT
AĞRI HABER
Yayınlanma: 14 Mayıs 2024 - 12:31
Güncelleme: 14 Mayıs 2024 - 16:57
Salih Aydın'dan Başkan Taşkın'a Ziyaret
AĞRI HABER
14 Mayıs 2024 - 12:31
Güncelleme: 14 Mayıs 2024 - 16:57