Ağrı Patnos İlçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Mansur Vural ve İlçe Kaymakamı Yusuf Cankatar'ın girişimleriyle Patnos Kültür Merkezi'nde " 24 Kasım Öğretmenler Gününe" özel etkinlik düzenlendi. Yapılan etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürü Vural, İlçe Kaymakamı Cankatar, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katılım sağladı. Ankara Türk Dünyası koro ekibi ve dans ekibi öğretmenleriçin sahne aldılar. Yapılan etkinlikte şarkılar söylendi, dans edildi. Öğretmenler ve öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü.
ELİF EGE EĞİTİM
Yayınlanma: 25 Kasım 2023 - 09:03
Patnos'ta "24 Kasım Öğretmenler Gününe" özel etkinlik düzenlendi
Ağrı Patnos İlçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Mansur Vural ve İlçe Kaymakamı Yusuf Cankatar'ın girişimleriyle Patnos Kültür Merkezi'nde " 24 Kasım Öğretmenler Gününe" özel etkinlik düzenlendi.
EĞİTİM
25 Kasım 2023 - 09:03