deneme bonusu veren sitelermeritking girişkingroyal giriş
Bugün

Teşkilat 102. Bölüm Fragmanı yayınlandı

Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizisi Teşkilat yeni bölüm merak konusu oldu. TRT 1’in en çok izlenen yapımlarından Teşkilat 102. bölüm bekleyen izleyiciler bu hafta ekrana gelip gelmeyeceğini sorguladı. Peki, Teşkilat bu hafta var mı? Teşkilat yeni bölüm ne zaman? İşte yanıtı..,

01 Nisan 2024 - 13:06

Teşkilat 102 bölüm fragmanı neden yayınlanmadı merak eden izleyiciler araştırmaları hızlandırdı. TRT 1 pazar dizileri arasında yer alan Teşkilat 101. bölüm ekrana damgasını vurdu. Başrollerini Murat Yıldırım, Aybüke Pusat, Yunus Emre Yıldırımer gibi isimlerin paylaştığı Teşkilat dizisinde son bölüm ardından gözler yeni bölüme çevrildi. Pazar akşamlarının rekortmen yapımı Teşkilat izleyicileri Teşkilat bu hafta var mı sorgusu yaptı. Beklenen açıklama geldi. Peki, 31 Mart Teşkilat var mı? Teşkilat yeni bölüm ne zaman? İşte yanıtı..

31 MART TEŞKİLAT BU HAFTA VAR MI?

Milyonlarca izleyicinin severek takip ettiği Teşkilat dizisi son bölüm ardından 102. bölüm beklenmeye başladı. Pazar akşamları izleyici karşısına çıkan Teşkilat son bölüm herkes Milli Muharip uçağının uçuşunun gururunu yaşarken Çetin de Kambur’u başarısızlıkla suçladı. Kambur’un tek düşündüğü ise Ömer’in cesedini bulmak oldu. Ömer’e ulaşamayan ekip oldukça tedirginken Neslihan durumu öğrendi. Ömer Atmaca’yı kurtarmaya çalışan ekip yeni maceralarıyla ekrana gelecek. Teşkilat 102. bölüm 31 Mart Pazar günü ekrana gelmeyecek. 31 Mart Pazar günü yerel seçim yayınları yapılacağı için Teşkialt 102. bölüm 7 Nisan 2024 Pazar akşamı TRT1 ekranında olacak.